114-DSC_2288

Bieg dla dzieci niepełnosprawnych 50m:

1. Fietko Jędrzej

Bieg r.2005 i młodsi dziewczęta 400m:

1. Zych Łucja SP3 2. Pyrcz Roksana SP4 3. Krawiec Magdalena SP4 4. Szymczak Alicja SP3 5. Sieroń Julia SP JP2 6. Nowak Monika

Bieg r.2005 i młodsi chłopcy 400m:

1. Moskot Dawid SP3 2. Wojtal Karol SPOŁ 3. Gospodarczyk Bartosz SP10 4. Paź Miłosz SP4 5. Sobol Antoni MK 6. Krajanowski Hubert SP4

Bieg r.2003-2004 dziewczęta 400m:

1. Bartyzel Julia SP10 2. Maksuła Marta SP3 3. Trela Aldona SP10 4. Gomułka Magdalena SP11 5. Motyka Emilia SP4 6. Żyła Karolina SP10

Bieg r.2003-2004 chłopcy 400m:

1. Nowicki Karol Sandomierz SP1 2. Wójcik Kuba SP10 3. Krempa Filip SP3 4. Zych Tomasz SP3 5. Bajor Patryk SP10 6. Zych Mikołaj SP3

Bieg r.2001-2002 dziewczęta 1000m:

1. Zięba Klaudia MKS N.Dęba 2. Gromada Karolina Gim1 Sandomierz 3. Gromada Wiktoria Gim1 Sandomierz 4. Motyka Natalia SP4 5. Zbiciak Kinga SP1 Lubartów 6. Paluch Karolina SP Samborzec

Bieg r.2001-2002 chłopcy 1000m:

1. Dereń Patryk Gim1 2. Mangione Gianmarco MKS Nowa Dęba 3. Kołodziej Adam Gim2 Sandomierz 4. Wdowiak Patryk Alfredówka 5. Orzechowski Dawid SP10 6. Banach Krystian Gim1

Bieg r.1999-2000 dziewczęta 1000m:

1. Dzierzkowska Agnieszka Witar Tar 2. Łuczak Aleksandra Gim Kat 3. Podleśna Daria Gim Kat 4. Jaworska Katarzyna Gim1 5. Pudełko Monika Gim2 6. Kozioł Kinga Gim1

Bieg r.1999-2000 chłopcy 1000m:

1. Wdowiak Dominik MKS N.Dęba 2. Węgrzyn Dawid Gim2 3. Malik Tymoteusz Gim Kat 4. Bednarski Kacper Gim 1 5. Śmiełek Karol Gim1 6. Fietko Filip Gim1

Bieg r.1997-1998 dziewczęta  1000m

1. Frącz Klaudia ZSP Staszic 2.Pawlos Natalia ZSP2 3. Grechanyuk Julia ZSP Staszic 4. Furtak Karolina ZSP Staszic 5. Piotrowska Katarzyna ZSP1 6. Siwiec Jagoda ZSP2

Bieg r.1997-1998 chłopcy 1000m:

1. Urbaniak Arkadiusz Budowlanka 2. Hunia Maciej Sanok, 3. Dzierzkowski Wojciech LO 4. Hajduk Przemysław ZSP1 5. Byczek Adria ZSP2 6. Laskowski Konrad ZSP1

Bieg r.1995-1996 dziewczęta 1000m:

1. Sromek Dominika ZSP3 2. Burdzel Marta ZSP1 3. Sitek Patrycja ZSP1 4. Kułaga Natalia ZSP2 5. Kosior Patrycja ZSP2

Bieg r.1995-1996 chłopcy 1000m:

1. Kata Michał ZSP1

Bieg OPEN dziewczęta 2000m:

1. Dzierzkowska Aga Witar 2.Zięba Klaudia N.Dęba 3. Nowak Maja Warszawa

Bieg OPEN chłopcy 2000m:

1. Urbaniak Arkadiusz N.Dęba 2. Hunia Maciej Sanok 3. Wdowiak Dominik – N.Dęba

Nordic Walking r.2001-2007 dziewczęta 1000m:

1. Nowak Maja Warszawa 2. Nowak Monika Waszawa

Nordic Walking r.2001-2007 chłopcy 1000m:

1. Krajanowski Hubert SP4

Nordic Walking r.1997-2000 dziewczęta 1000m:

1. Markowicz Gabriela N.Dęba 2. Stochla Beata N.Dęba 3. Rzeszut Magdalena Gim3 4. Zielińska Julia Gim3 5. Ordon Wiktoria Gim3 6. Ślęczka Angelika Gim3