Archiwum kategorii Międzynarodowy Bieg Nadwiślański

Biegi Młodzieżowe XXXVIII Biegu Nadwiślańskiego

FREYER 2016 top duzy

400m rocznik 2007 i młodsi

  • Dziewczęta: Szymczak Alicja – SP3, Jopek Aleksandra – ZSS 2, Zięba Karolina – MKS STAL N.Dęba
  • Chłopcy: Skwara Bartłomiej – SP3, Gospodarczyk Adam – SP3, Marczyk Mateusz – SP 10

400m rocznik 2005-2006

  • Dziewczęta: Bałata Kinga – SP7, Pyrcz Roksana – SP4, Szczytyńska Angelika – SP7
  • Chłopcy: Moskot Dawid – SP3, Wojtal Karol – SP Mały Książe, Gospodarczyk Jan – SP3

1000m rocznik 2003-2004

  • Dziewczęta: Trela Aldona – Witar Tbg, Skwara Kamila – SP3, Rębisz Agnieszka – Gim.1
  • Chłopcy: Krempa Filip – Sp3, Krysa Szymon – Gim.1, Dec Damian – Gim.1

1000m rocznik 2001-2002

  • Dziewczęta: Smolarczyk Karolina – Stal N.Dęba, Wolak Anna – Gim.2, Chojnowska Magdalena – Gim. Katolickie
  • Chłopcy: Roman Antoni – Witar Tbg, Mazur Mikołaj – Gim.2, Smalera Bartosz – Gim.2

1000m rocznik 1999-2000

  • Dziewczęta: Dzierzkowska Agnieszka – Victoria St.Wola
  • Chłopcy: Lebioda Stanisław – Victoria St. Wola, Tworek Bartłomiej – Sprint Gorzyce, Wdowiak Dominik – Stal N.Dęba

2000m OPEN

  1. Dzierzkowska Agnieszka, 2. Stec Anna, 3. Nowicka Zofia
  1. Lebnioda Stanisław, 2. Tworek Bartłomiej, 3. Burczy Karol

Wyniki XXXVIII Biegu Nadwiślańskiego

FREYER 2016 top duzy

Do pobrania: open1_09-10-2016

(więcej…)

XXXVIII Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera

FREYER 2016 top duzy

Ruszają zapisy internetowe na jesienny bieg o najdłuższej historii w okolicy – XXXVIII edycję Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera. 15-kilometrowa trasa prowadzi biegaczy z Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskimprzez Baranowski rynek i dalej wzdłuż Wisły do zamku w Tarnobrzegu-Dzikowie. Bieg Nadwiślański to nie tylko dystans główny 15 km, ale również biegi młodzieżowe, które rozgrywane są na terenie Parku Dzikowskiego w Tarnobrzegu na dystansach od 50 do 2000 metrów. Bieg Nadwiślański, to również uczczenie jego patrona, Alfreda Feyera, najlepszego polskiego biegacza długodystanowego, tragicznie zmarłego w roku 1927 podczas ratowania zbiorów bibliotecznych z pożaru w Zamku Dzikowskim.

ZAPISZ SIĘ I OPŁAĆ START JUŻ DZISIAJ !

CZEKAJĄ PAKIETY STARTOWE i NIESAMOWITE MEDALE !

REGULAMIN BIEGU | BIEGI MŁODZIEŻOWE

(więcej…)

Wyniki Biegów Młodzieżowych XXXVII Biegu Nadwiślańskiego 2015

400 m rocznik 2006 i młodsi

  • 1. Jopek Ola SP2, 2. Zięba Karolina N.Dęba, 3. Krawiec  Magda SP4, 4. Dąbek Julia, 5. Rokosz Karolina, 6. Włodarczyk Milena
  • 1. Wojtal Karol, 2. Sobol Antoni, 3. Moskot Dawid, 4. Jagiełka Filip, 5. Klubek Hubert, 6. Kalita Kamil

400 m rocznik 2004 – 2005

  • 1. Skwara Kamila, 2. Bałata Kinga, 3. Szczepanik Weronika, 4. Pawełczyk Daria, 5. Madej Oliwia, 6. Gajda Pola
  • 1. Zbyradowski Kacper, 2. Krempa Filip, 3. Jędrychowski Jakub, 4. Klimkiewicz Eryk, 5. Przykaza Piotr, 6. Adamczyk Wojciech

1000 m rocznik 2002 – 2003

  • 1. Bartyzel Jolita, 2. Jajko Dominika, 3. Żyła Karolina, 4. Komada Wiktoria, 5. Trela Aldona, 6. Głowacka Celina
  • 1. Mangione Marek N.Dęba, 2. Wdowiak Patryk N.Dęba, 3. Roman Antoni Tbg, 4. Orzechowski Dawid Tbg, Nowicki Karol S-rz, Stępień Sławomir Tbg

1000 m rocznik 2000 – 2001

  • 1. Zięba Klaudia N.Dęba, 2. Taras Maria Tbg, 3. Solarczyk Patrycja Gorzyce, 4. Olszewska Agnieszka Gorzyce, 5. Karpińska Anna Tbg, 6. Wójcik Dominika Tbg
  • 1. Dereń Patryk Tbg, 2. Wdowiak Dominik N.Dęba, 3. Hałka Wiktor N.Dęba, 4. Buczy Karol Gorzyce, 5. Szypuła Mateusz Tbg, 6. Zięba Witold N.Dęba

1000 m rocznik 1998 – 1999

  • 1. Dzierzkowska Agnieszka Tbg, 2. Zięba Kinga N.Dęba, 3. Pudełko Monika Tbg, 4. Karbowniczak Patrycja Tbg, 5. Staniszewska Gabriela Tbg, 6. Bajor Aleksandra Tbg
  • 1. Urbaniak Arkadiusz N.Dęba, 2. Lebioda Stanisław St.Wola, 3. Dednarczyk Michał Tbg, 4. Koziarski  Łukasz Tbg

1000 m rocznik 1996 – 1997

  • 1. Kukułka Klaudia S-rz, 2. Pietkowska Aleksandra Tbg, 3. Dąbek Katarzyna Tbg, 4. Burdzel Marta Tbg
  • 1. Koziarski Wojciech Tbg

2000 m OPEN

  • 1. Kukułka Klaudia, 2. Dzierzkowska Agnieszka, 3. Zięba Klaudia
  • 1. Lebioda Stanisław, 2. Chabko Paweł, 3. Hunia Maciej Sanok

Galeria zdjęć XXXVII Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera 2015

W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć z biegu. Zapraszamy do oglądania !

(więcej…)

XXXVII Bieg Nadwiślański – wyniki

freyer 2015
Do pobrania:

kolejnosc nadwislanski 13102015

kategorie nadwislanski 13102015

 

Bieg Nadwiślański to nie tylko dystans główny 15 km. Zapraszamy wszystkich na biegi młodzieżowe, które rozegrane zostaną 11 października od godziny 9:45 na terenie Parku Dzikowskiego w Tarnobrzegu. Zabierzcie młode pokolenie na dystanse od 60 do 2000 metrów i zaszczepcie w nich pasję do biegania !

freyer biegi mlodziezowe

XXXVII Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera

freyer 2015

I – CEL

  • upowszechnianie masowego biegania,

  • podnoszenie sprawności fizycznej społeczeństwa

  • popularyzacja regionu /tarnobrzesko – baranowskiego/

  • upamiętnienie sukcesów sportowych Alfreda Freyera

II – ORGANIZATOR

  • Urząd Miasta Tarnobrzega

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu

  • Klub Biegacza „WITAR” Tarnobrzeg

  • Ognisko TKKF Siarka

  • Stowarzyszenie Sprawnych Inaczej i Przyjaciół „Integracja”

III – TERMIN, DYSTANS, OPIS BIEGU

  • Termin – 11.10.2015 r. (niedziela)

  • Sekretariat biegu czynny w dniu zawodów od godziny 7:00 na mecie w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu

  • Wyjazd zawodników na start w Baranowie Sandomierskim autokarami ok. godziny 10:00

  • Start biegu głównego – ok. godziny 11:00 spod zamku w Baranowie Sandomierskim.

  • Dystans – 15 km.

  • Trasa – zamek w Baranowie Sandomierskim, Wisłostrada, ul. Mickiewicza, pl. Głowackiego, ul. Sandomierska, zamek w Dzikowie

  • Opis trasy – Trasa asfaltowa, płaska, dwa podbiegi. Trasa oznakowana.

IV – WARUNKI UCZESTNICTWA

  • Uczestnikiem biegu może zostać każda osoba, która do dnia 11 października 2015 roku ukończy 16 lat życia. Warunkiem udziału w Biegu jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w biegu długodystansowym lub własnoręcznie złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w biegu na własną odpowiedzialność.

  • Wszyscy zawodnicy biorący udział w Biegu Nadwiślańskim muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Zawodnik musi posiadać podczas weryfikacji dowód tożsamości lub paszport celem kontroli daty urodzenia i obywatelstwa.

  • Decyzje lekarzy dotyczące kontynuowania biegu podczas imprezy są ostateczne i nieodwołalne.

V – ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA

  • Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną:

    https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1877

    Ostateczny termin zgłoszeń elektronicznych: 8.10.2015 r.

  • Zgłoszenia przyjmowane będą również w sekretariacie biegu w dniu zawodów od godziny 7:00

  • Zawodników obowiązuje opłata startowa w wysokości:

  • płacona do dnia 30.09.2015 – 30 zł.

  • wpłacona od 1.10.2015 i w dniu zawodów – 40 zł.

  • Z opłaty startowej zwolnione są wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia oraz startujące w kategoriach dla niepełnosprawnych (po okazaniu stosownego dokumentu).

  • Dane do wpłaty:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera,
39-400 Tarnobrzeg, Al. Niepodległości 2
Nr konta: PEKAO S.A. I o/Tbg 62 1240 2744 1111 0010 4384 6921
W tytule przelewu: Opłata Startowa – Bieg Nadwiślański, Imię i Nazwisko uczestnika

VI – ORGANIZACJA BIEGU

  1. W zawodach obowiązywać będą następujące klasyfikacje:

  1. klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn

  2. kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn:

  • K19 i M19 – do 19 lat (roczniki 1996 – 1999)

  • K20 i M20 – 20 – 29 lat (roczniki 1986 – 1995)

  • K30 i M30 – 30 – 39 lat (roczniki 1976 – 1985)

  • K40 i M40 – 40 – 49 lat (roczniki 1966 – 1975)

  • K50 i M50 – 50 – 59 lat (roczniki 1956 – 1965)

  • K60+ i M60+ – powyżej 60 lat (roczniki 1955+)

  1. Klasyfikacje dodatkowe:

  • najstarszego i najmłodszego uczestnika biegu

  • Najlepszej Tarnobrzeżanki i Najlepszego Tarnobrzeżanina

  • Klasyfikacja niepełnosprawnych ruchowo kobiet i mężczyzn (Uwaga! Ze względu na potrzebę dodatkowego zabezpieczenia trasy w tej kategorii zapisy przyjmujemy wyłącznie elektronicznie do dnia 30.09.2015 r.)
  1. Na mecie biegu do dyspozycji napoje i ciepły posiłek regeneracyjny.

  2. Na starcie, trasie biegu i mecie dostępna opieka lekarska.

  3. Szatnie, umywalnie, depozyt – w obiekcie Zespołu Szkół Rolniczych w Biurze Zawodów (Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu).

  4. Na mecie może zostać wykonana wyrywkowa kontrola antydopingowa.

VII – NAGRODY, UPOMINKI

  • Nagrody finansowe w kategoriach głównych, wiekowych i biegu OPEN w kwocie od 500 do 50 zł

  • Statuetki i dyplomy dla zwycięzców we wszystkich kategoriach
  • Dla pierwszych 200 osób w biurze zawodów pakiety startowe z okolicznościowymi koszulkami technicznymi
  • 200 pierwszych zawodników na mecie zostanie uhonorowanych pamiątkowymi medalami

VIII – IMPREZY TOWARZYSZĄCE

  • Biegi młodzieżowe:
    09:45 – 60 m bieg dla dzieci niepełnosprawnych
    10:00 – 400 m rocznik 2006 i młodsi
    10:05 – 400 m rocznik 2004 – 2005
    10:10 – 1000 m rocznik 2002 – 2003
    10:20 – 1000 m rocznik 2000 – 2001
    10:30 – 1000 m rocznik 1998 – 1999
    10:40 – 1000 m rocznik 1996 – 1997
    12:15 – 2000 m OPEN

Imprezy towarzyszące rozegrane zostaną zgodnie z osobnymi regulaminami.

IX – SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Alfreda Freyera
Al. Niepodległości 2
39-400 Tarnobrzeg
tel. +48 15 8229522 wew. 39

www.mosir.tarnobrzeg.pl

www.maratontarnobrzeg.pl

Galeria zdjęć XXXVI Biegu Nadwiślańskiego – fot. Sławomir Mycek

W rozwinięciu wiadomości cała galeria zdjęć

(więcej…)

Zdjęcia z XXXVI Biegu Nadwiślańskiego Fot. Janusz Żak

W rozwinięciu wiadomości pełna galeria zdjęć (długo się ładuje)

(więcej…)

Wyniki Biegów Młodzieżowych XXXVI Biegu Nadwiślańskiego

114-DSC_2288

Bieg dla dzieci niepełnosprawnych 50m:

1. Fietko Jędrzej

Bieg r.2005 i młodsi dziewczęta 400m:

1. Zych Łucja SP3 2. Pyrcz Roksana SP4 3. Krawiec Magdalena SP4 4. Szymczak Alicja SP3 5. Sieroń Julia SP JP2 6. Nowak Monika

Bieg r.2005 i młodsi chłopcy 400m:

1. Moskot Dawid SP3 2. Wojtal Karol SPOŁ 3. Gospodarczyk Bartosz SP10 4. Paź Miłosz SP4 5. Sobol Antoni MK 6. Krajanowski Hubert SP4

Bieg r.2003-2004 dziewczęta 400m:

1. Bartyzel Julia SP10 2. Maksuła Marta SP3 3. Trela Aldona SP10 4. Gomułka Magdalena SP11 5. Motyka Emilia SP4 6. Żyła Karolina SP10

Bieg r.2003-2004 chłopcy 400m:

1. Nowicki Karol Sandomierz SP1 2. Wójcik Kuba SP10 3. Krempa Filip SP3 4. Zych Tomasz SP3 5. Bajor Patryk SP10 6. Zych Mikołaj SP3

Bieg r.2001-2002 dziewczęta 1000m:

1. Zięba Klaudia MKS N.Dęba 2. Gromada Karolina Gim1 Sandomierz 3. Gromada Wiktoria Gim1 Sandomierz 4. Motyka Natalia SP4 5. Zbiciak Kinga SP1 Lubartów 6. Paluch Karolina SP Samborzec

Bieg r.2001-2002 chłopcy 1000m:

1. Dereń Patryk Gim1 2. Mangione Gianmarco MKS Nowa Dęba 3. Kołodziej Adam Gim2 Sandomierz 4. Wdowiak Patryk Alfredówka 5. Orzechowski Dawid SP10 6. Banach Krystian Gim1

Bieg r.1999-2000 dziewczęta 1000m:

1. Dzierzkowska Agnieszka Witar Tar 2. Łuczak Aleksandra Gim Kat 3. Podleśna Daria Gim Kat 4. Jaworska Katarzyna Gim1 5. Pudełko Monika Gim2 6. Kozioł Kinga Gim1

Bieg r.1999-2000 chłopcy 1000m:

1. Wdowiak Dominik MKS N.Dęba 2. Węgrzyn Dawid Gim2 3. Malik Tymoteusz Gim Kat 4. Bednarski Kacper Gim 1 5. Śmiełek Karol Gim1 6. Fietko Filip Gim1

Bieg r.1997-1998 dziewczęta  1000m

1. Frącz Klaudia ZSP Staszic 2.Pawlos Natalia ZSP2 3. Grechanyuk Julia ZSP Staszic 4. Furtak Karolina ZSP Staszic 5. Piotrowska Katarzyna ZSP1 6. Siwiec Jagoda ZSP2

Bieg r.1997-1998 chłopcy 1000m:

1. Urbaniak Arkadiusz Budowlanka 2. Hunia Maciej Sanok, 3. Dzierzkowski Wojciech LO 4. Hajduk Przemysław ZSP1 5. Byczek Adria ZSP2 6. Laskowski Konrad ZSP1

Bieg r.1995-1996 dziewczęta 1000m:

1. Sromek Dominika ZSP3 2. Burdzel Marta ZSP1 3. Sitek Patrycja ZSP1 4. Kułaga Natalia ZSP2 5. Kosior Patrycja ZSP2

Bieg r.1995-1996 chłopcy 1000m:

1. Kata Michał ZSP1

Bieg OPEN dziewczęta 2000m:

1. Dzierzkowska Aga Witar 2.Zięba Klaudia N.Dęba 3. Nowak Maja Warszawa

Bieg OPEN chłopcy 2000m:

1. Urbaniak Arkadiusz N.Dęba 2. Hunia Maciej Sanok 3. Wdowiak Dominik – N.Dęba

Nordic Walking r.2001-2007 dziewczęta 1000m:

1. Nowak Maja Warszawa 2. Nowak Monika Waszawa

Nordic Walking r.2001-2007 chłopcy 1000m:

1. Krajanowski Hubert SP4

Nordic Walking r.1997-2000 dziewczęta 1000m:

1. Markowicz Gabriela N.Dęba 2. Stochla Beata N.Dęba 3. Rzeszut Magdalena Gim3 4. Zielińska Julia Gim3 5. Ordon Wiktoria Gim3 6. Ślęczka Angelika Gim3

Wyniki XXXVI Biegu Nadwiślańskiego

top szeroki

Do pobrania wyniki: